VANGUARD Alta Pro 2 263AP Statyw

Alta Pro 2 263AP to zestaw z lekkim, 26 mm, 3-sekcyjnym statywem aluminiowym oraz głowicą ALTA PH-32 z dwoma teleskopowymi uchwytami. Całość pozwala na maksymalne obciążenie do 5 kg. Alta Pro 2 263AP określa nowy standard dla statywu o doskonałych osiągach. Gwarantuje on doskonałe wsparcie nie tylko aparatu fotograficznego, ale także zapewnia maksymalną swobodę fotografowania.

Właściwości

 • Statyw posiada podwójne uchwyty teleskopowe oraz kompatybilny system szybkiego mocowania typu Arca.

 • Łatwe i intuicyjne ustawienie.

 • Alta Pro 2 263AP został wyposażony w sztywną sześciokątną kolumnę środkową, która gwarantuje większą stabilność niż konwencjonalne rozwiązania.

 • Uniwersalność pozycji zapewnia 3 stopniowe rozstawienia nóg statywu pod 4 kątami - 20°, 40°, 60°, 80°.

 • Wykonanie ze stopu magnezu oraz aluminium samolotowego gwarantuje lekkość, solidność i wieloletnie użytkowanie.

 • Statyw posiada bezkonkurencyjny system Twist-lock, dzięki któremu można go sprawnie zablokować i odblokować.

 • Dodatkową stabilność zapewnia umożliwia hak, który umożliwia zawieszenie przeciwwagi.

 • ALTA link , czyli mocowanie gwintowane 3/8, daje możliwość przyłączenia dodatkowych akcesoriów, np. reflektora lub elastycznych ramion.

 • Funkcja Grip and Go gwarantuje łatwe przenoszenie statywu bez względu na warunki pogodowe, dzięki umieszczeniu antypoślizgowego materiału TPU na 2 nogach.

 • Dopasowanie do dowolnego  terenu i stabilność VANGUARD Alta Pro 2 263AP  zapewnia gumowe wykończenie nóg statywu (dodatkowo można dokupić kolce).

 • Posiada wbudowany system poziomic.

 • W zestawie znajduje się torba na statyw z paskiem na ramię.

 • Udźwig do 5 kg.

Dane Techniczne

Ilość sekcji:  3
Maksymalne obciążenie:  5 kg
Materiał:  Aluminium
Rodzaj statywu:  Statyw z głowicą
Waga:  2.3 kg
Wysokość maksymalna:  175.2 cm
Wysokość po złożeniu:  72.4 cm

ALTA PRO 2 263AP

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard