VANGUARD  VEO GO37M Plecak typu roll-top khaki-zielony

 

VEO GO 37M to smukły plecak ze zwijaną klapą na aparat bezlusterkowy/CSC/hybrydowy z dołączonym obiektywem, dodatkowymi 3 obiektywami, lampą błyskową, akcesoriami, tabletem 9,7” i statywem VEO 2 GO. Alternatywnie może pasować do małego drona lub małego gimbala.

VEO GO37M KG
VEO GO37M KG
VEO GO37M KG

Właściwości

 • Duża pojemność i kompaktowość z dodatkową przestrzenią zwijaną
 • Bezpieczny dostęp z tyłu do całego sprzętu fotograficznego
 • Łatwo dostępny, bardzo szeroki otwór do górnej komory
 • Dobrze wyściełany dookoła
 • Bezpieczny zamek na całej długości oraz zamknięcie „zwijane i zapinane”
 • Jasne wnętrze ułatwia znalezienie rzeczy
 • Mieści tablet 9,7”
 • Dedykowane kieszenie na wszystkie niezbędne rzeczy
 • Możliwość zamiany w codzienny plecak
 • Funkcjonalność w połączeniu ze stylowym designem
 • Utrzymuje przedmiot suchy, dzięki całkowicie zakrywającej osłonie przeciwdeszczowej
VEO GO37M KG

Opis

VEO GO 37M to smukły plecak ze zwijaną klapą, który zapewnia bezpieczny dostęp z tyłu do aparatu i sprzętu. Jego górna komora - idealna na sprzęt lub przedmioty osobiste - może się powiększyć, aby uzyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania, a jej unikalny styl zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo dzięki funkcji „zwijania i zapinania”.

 

Zaprojektowany specjalnie, aby pasował do smukłego i kompaktowego sprzętu, VEO GO 37M jest idealny so przechowywania aparatu bezlusterkowego/CSC/hybrydowego z zamocowanym obiektywem, dodatkowymi 3 obiektywami, lampą błyskową i akcesoriami. Alternatywnie, zmieniając rozmieszczenie modułowych przegród, torba może również pomieścić małego drona, gimbala i inne akcesoria wideo.

 

Przestronna pojedyncza lub rozszerzona górna komora oferuje miejsce do przechowywania dodatkowego sprzętu w razie potrzeby, a duża boczna kieszeń może pomieścić butelkę z wodą lub zmieścić statyw/monopod. Bardzo łatwo można zamienić ten plecak w plecak codzienny, wystarczy tylko usunąć wszystkie przegrody. Bezpieczny dostęp z tyłu umożliwia łatwą konfigurację i dostęp do kieszeni na tablet, a „tajna” przednia kieszeń na suwak pomaga uporządkować wszystkie inne niezbędne rzeczy pod ręką.

 

Dodatkowe funkcje zapewniają maksymalną wydajność, obejmując naszą niezrównaną jakość materiałów i konstrukcję torby, a także - jak zawsze - całkowicie zakrywającą osłonę przeciwdeszczową. VEO GO 37M wygodnie nosi się na plecach dzięki dobrze wyściełanemu, regulowanemu systemowi uprzęży, a uchwyt jest wygodny do noszenia .

 

Dostępny w dwóch różnych kolorach: czarnym i khaki-zielonym

VEO GO37M KG
VEO GO37M KG

Specyfikacja

 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 250 x 165 x 110

 • Wymiary zewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 330 x 200 x 150

 • Kolor: Khaki - zielony

 • Waga produktu  920 g
 • Maksymalne obciążenie 4 kg
 • W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy
VEO GO37M KG

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard