VANGUARD ALTA BH-100 Głowica Statywu

Głowica ALTA BH-100 jest skonstruowana przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i procesów produkcyjnych, aby zagwarantować stabilny, bezpieczny system blokowania, dzięki czemu sprzęt pozostaje na swoim miejscu we wszystkich pozycjach kątowych.

Właściwości

  • 3 niezależne pokrętła blokujące (blokada kulowa Easy Grip, pokrętło blokady panoramowania 360°, pokrętło blokady regulacji tarcia)
  • Szybkie intuicyjne pozycjonowanie - skonfiguruj swoje ustawienie w kilka sekund
  • Solidna konstrukcja - wykonana z lekkiego aluminium lotniczego, które zapewnia długotrwałą wydajność
  • Precyzyjne wyrównanie - dwu osiowa poziomica umożliwia łatwe, szybkie ustawienie i bezproblemowe pozycjonowanie
  • Kompatybilny z systemem szybkiego zwalniania "Arca-Swiss" i wbudowanym zabezpieczeniem zapobiegającym przypadkowemu uwolnieniu 
  • Maksymalny udźwig 10 kg
ALTA BH-100

Opis

ALTA BH-100, to wielofunkcyjna głowica kulowa, która posiada trzy niezależne regulacje pokrętłem.  Pokrętło precyzyjnego dostrajania z mikroregulacją zapewnia całkowitą kontrolę nad tarciem kuli w celu precyzyjnej regulacji podczas komponowania obrazów. Jeśli potrzebujesz szybkiej, łatwej i dokładnej zmiany pozycji aparatu, główne pokrętło blokujące ma łatwą do uchwycenia zwiększoną dźwignię, którą łatwo można przestawić, aby zapewnić wygodne użytkowanie. Alta BH-100 ma trwałą obudowę z aluminium lotniczego, waży zaledwie 457 g i posiada maksymalny udźwig 10 kg. Posiada również 2 poziomice pęcherzykowe do precyzyjnej regulacji, uniwersalną płytkę kompatybilną z 38 mm Arca z pierścieniem D 1/4” śruba (ALTA QS-60 V2), wbudowane zabezpieczenie zapobiegające przypadkowemu uwolnieniu aparatu. Alta BH-100 zapewnia całkowicie bezpieczne blokowanie, dzięki czemu Twój sprzęt pozostaje na swoim miejscu, bez względu na kąt. Anodowana powierzchnia piłki zapewnia, że ​​pozostanie ona bez zarysowań i zapewni ultrapłynne i precyzyjne ruchy. 

Dane Techniczne

Kolor: Szary

Wysokość: 115mm

Maksymalny udźwig: 10 kg

Obrót panoramiczny: Tak

Blokada panoramowania: Tak

Szybkie uwalnianie: Tak

Oddzielna blokada przesuwania: Tak

Zakres ruchu: -91° do +35°

Waga: 0,46 kg

ALTA BH-100

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard