VANGUARD VEO SELECT 42T Walizka typu trolley czarna

 

VEO SELECT 42T to walizka typu trolley, która spełnia ograniczenia rozmiaru i formatu jako bagaż podręczny. Pomieści 1-2 lustrzanki cyfrowe z dołączonym obiektywem, 3-4 dodatkowe obiektywy (do 300mm f/2.8), lampę błyskową i akcesoria. Ta walizka na kółkach może również pomieścić sprzęt wideo lub małego drona oraz pomieścić laptopa do 15”, tablet 9,7” i statyw.

VEO SELECT 42T

Właściwości

 • Spełnia ograniczenia dotyczące rozmiaru i formatu bagażu na pokładzie linii lotniczych*
 • Sybki dostęp do sprzętu przez górny lub przedni otwór
 • Posiada miękki i antypoślizgowy pasek na ramię oraz wytrzymałą rączkę
 • Dobrze wyściełana dookoła
 • Dobrze zorganizowana – liczne dedykowane kieszenie, organizery i łączniki na wszystkie niezbędne rzeczy
 • Mieści 15-calowy laptop + 9,7-calowy tablet
 • VEO TRIPOD LINK - system nośny do statywu
 • Wodoodporny i odporny na zarysowania materiał na spodzie
 • W zestawie całkowicie zakrywająca osłona przeciwdeszczowa


*Przepisy dotyczące bagażu podręcznego mogą ulec zmianie i różnić w zależności od linii lotniczej i kraju. Aby spełnić wymagania, może być konieczne usunięcie laptopów, uchwytów na statyw i przystawek. Zadzwoń do swojej linii lotniczej lub odwiedź jej stronę internetową, aby zapoznać się z aktualnymi ograniczeniami dotyczącymi rozmiaru i wagi.

VEO SELECT 42T

Opis

Podręczna torba podróżna na kółkach VEO SELECT 42T spełnia ograniczenia dotyczące rozmiaru i formatu bagażu na pokładzie linii lotniczych*. Posiada możliwość zmiany sposobu jej noszenia z opcji na kółkach do noszenia na ramieniu. Walizka jest bardzo dyskretna i nie sugeruje nikomu, że nosisz cały swój sprzęt fotograficzny ze sobą. Wewnątrz znajduje się przestronna komora wewnętrzna z mnóstwem uniwersalnych przegródek, które można dostosować, aby pomieścić 1-2 lustrzanki cyfrowe, 3-4 obiektywy, lampę błyskową i wiele akcesoriów; alternatywnie mały dron lub sprzęt wideo.

 

Strategicznie rozmieszczone kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne umożliwiają uporządkowanie wszystkich innych niezbędnych rzeczy. Zmieścisz laptopa do 15” i tablet 9,7” w ochronnym rękawie na przedniej otwieranej klapie. Z jednej strony znajdziesz elastyczną kieszeń na butelkę z wodą, a po przeciwnej stronie rozkładany uchwyt na statyw i pasek zabezpieczający.  Na odwrocie znajdziesz dedykowany wizytownik.

 

VEO SELECT 42T to walizka typu trolley z podwójnym uchwytem. Posiada dobrze wyściełany, antypoślizgowy pasek na ramię i wzmocniony uchwyt, które zapewniają wygodę w podróży. Spód walizki wykonana jest z trwałego, odpornego na wodę i zarysowania materiałowi. W zestawie znajduje się również całkowicie zakrywający pokrowiec przeciwdeszczowy.

VEO SELECT 42T dostępna jest w dwóch stonowanych wersjach kolorystycznych: czarnej i zielonej

 

*Przepisy dotyczące bagażu podręcznego mogą ulec zmianie i różnić w zależności od linii lotniczej i kraju. Aby spełnić wymagania, może być konieczne usunięcie laptopów, uchwytów na statyw i przystawek. Zadzwoń do swojej linii lotniczej lub odwiedź jej stronę internetową, aby zapoznać się z aktualnymi ograniczeniami dotyczącymi rozmiaru i wagi.

VEO SELECT 42T

Specyfikacja

 • Wymiary wewn. 419 x 251 x 454 mm 

 • Wymiary zewn. 372 x 159 x 330 mm

 • Kolor: Czarny

 • Waga produktu  3,9 kg
 • Maksymalne obciążenie 12 kg
 • W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy
 • Zmieści 15" laptop + 9.7" tablet
VEO SELECT 42T

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard