VANGUARD Alta Sky 66 Plecak fotograficzny

ALTA SKY 66 to wszechstronny plecak, w którym można transportować sprzęt fotograficzny oraz rzeczy osobiste. Został specjalnie zaprojektowany do bezpiecznego przenoszenia dużych teleobiektywów(do 600 mm, f/4.0) oraz lustrzanek z obiektywem do 800 mm (f/5.6). Wewnątrz znajduje się dedykowana przegroda na 9” tablet.

Alta Sky 66
Alta Sky 66
Alta Sky 66

Właściwości

 • Dzięki swojej wszechstronności w Alta Sky 66 zmieści się nie tylko sprzęt fotograficzny, ale także codzienny ekwipunek.

 • Ergonomiczne szelki, plecy wykonane z oddychającego materiału oraz pas biodrowy zapewnią wygodę i komfort noszenia.

 • Plecak posiada w pełni otwieraną tylną klapę oraz dostęp od góry, co pozwoli na szybki wgląd do zawartości.

 • Specjalne wkładki umożliwiają bezpieczne transportowanie drona wewnątrz plecaka.

 • Dzięki jasnemu wnętrzu w szybki sposób można znaleźć niezbędne przedmioty.

 • Dedykowane kieszenie i wewnętrzne organizatory zapewnią porządek wewnątrz plecaka.

 • Boczne kieszenie na butelki umożliwiają szybki dostęp do wody.

 • Wewnętrzna kieszeń na smartfon posiada dedykowany otwór na słuchawki, dzięki czemu można swobodnie słuchać muzyki bez wyciągania urządzenia z plecaka.

 • Wewnątrz Alta Sky66  znajduje się dedykowana przegroda, która pomieści 9” tablet.

 • Plecak posiada kilka opcji przymocowania statywu, dzięki czemu można wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób transportu.

 • ALTA LINK gwarantuje stabilne zamocowanie torby na statyw ALTA ACTION, aby w pełni skorzystać z Vanguard ALTA EXPERIENCE.

 • Pokrowiec przeciwdeszczowy gwarantuje ochronę podczas złych warunków atmosferycznych.

Dane Techniczne

Wysokość zewnętrzna: 62cm
Długość zewnętrzna: 29 cm
Głębokość zewnętrzna: 29 cm
Masa: 2.5 kg
Materiały: Poliester
Gwarancja: 1 rok

Alta Sky 66

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard