VANGUARD VEO  SELECT 33M torba zielona

 

Torba VEO Select 33 Messenger to stylowa torba na ramię, która została zaprojektowana w celu ochrony i łatwego transportu codziennego zestawu DLSR. Pomieści lustrzankę cyfrową (lub większy bezlusterkowiec), 2-3 obiektywy, lampę błyskową, 13-calowy laptop oraz wiele akcesoriów, takich jak karty pamięci, kable, baterie i ładowarka.

VEO SELECT 33M GR

Właściwości

 • Dużo miejsca na wewnętrzną pamięć masową – wszystko można dostosować do zestawu DSLR
 • Mieści cały zestaw – w tym statyw
 • Łatwy dostęp – szybki dostęp od góry do aparatu
 • Mieści tablet 9,7”
 • Zamień ją w codzienną torba na ramię – wystarczy zdjąć wewnętrzne przegrody
 • Noś swój zestaw wygodnie – z wyściełanym antypoślizgowym paskiem na ramię lub wyściełanym uchwytem
 • Dobrze wyściełany dookoła
 • Lekki - waży zaledwie 1,16 kg
 • Wodoodporność – wysokiej jakości wodoodporny materiał z dodatkową osłoną przeciwdeszczową z uszczelnionymi szwami
VEO SELECT 33M GR

Opis

Torba VEO Select 33 Messenger to stylowa torba na ramię, która została zaprojektowana w celu ochrony i łatwego transportu codziennego zestawu DLSR. Jego konfigurowalne wnętrze pozwala na umieszczenie lustrzanki cyfrowej (lub większego bezlusterkowca), 2-3 obiektywów, lampy błyskowej, 13-calowego laptopa i wielu akcesoriów, takich jak karty pamięci, kable, baterie i ładowarka. Alternatywnie wnętrze można zdjąć, co pozwala na używanie go jako codziennej torby na ramię.

 

Pomimo możliwości przechowywania zestawu fotograficznego, jest to dyskretna torba na aparat pod względem projektu i rozmiaru. Wykonana z najwyższej jakości materiału o stylowym, nowoczesnym wyglądzie, jest na tyle dyskretna, że nie pokazuje, że masz przy sobie cenny zestaw fotograficzny. Jednocześnie waży zaledwie 1,16 kg. 

 

VEO Select 33 umożliwia również noszenie statywu w podróży. Pasek na ramię jest dobrze wyściełany i ma antypoślizgową strukturę, dzięki czemu wygodnie nosi się większe zestawy. Torba jest dobrze wyściełana, oraz wykonana z wodoodpornego materiału i z uszczelnieniem na szwach i pokrowcem przeciwdeszczowym. Klapę torby można zapiąć, by rzeczy w niej znajdujące się były bezpieczne.

 

VEO SELECT 33M GR
VEO SELECT 33M GR

Specyfikacja

 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 330 × 130 × 240

 • Wymiary zewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 375 × 185 × 255

 • Kolor: Zielony

 • Maksymalne obciążenie 7 kg
 • Waga 1,16 kg
 • W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard