VANGUARD VESTA ASPIRE 41 Plecak Szary

 

VESTA Aspire 41 to idealny kompaktowy, lekki i stylowy plecak na co dzień. Zmieści lustrzankę cyfrową lub CSC (kompaktowy aparat systemowy) z dołączonym średnim obiektywem, 4-5 dodatkowymi obiektywami, lampą błyskową, akcesoriami, statywem podróżnym i rzeczami osobistymi, takimi jak portfel, telefon, butelka wody.

VESTA ASPIRE 41 BK

Właściwości

 • Waży zaledwie 770g
 • Wymiary zewnętrzne 255 × 220 × 465 mm
 • Dobrze wyściełane, aby Twój sprzęt był bezpieczny
 • Dobrze zorganizowany, posiada wiele kieszeni na wszystkie niezbędne rzeczy
 • Bezpieczne, pełne zapięcie na suwak
 • Zamień go w codzienny plecak po wyjęciu przegródek wewnętrznych
VESTA ASPIRE 41 BK

Opis

Ważący zaledwie 770g VESTA Aspire 41 to stylowy, lekki plecak na aparat, który idealnie nadaje się do przechowywania lustrzanek cyfrowych/bezlusterkowych, z 4-5 obiektywami, statywem podróżnym i akcesoriami. Dostęp do pełnego zestawu aparatu jest od tyłu, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, ale powyższą sekcję plecaka można usunąć, aby umożliwić skonfigurowanie plecaka w celu szybkiego dostępu do aparatu od góry.

 

Ten plecak ma dwie rozszerzane boczne kieszenie na statyw podróżny i butelkę z wodą. Jeśli chodzi o akcesoria, przednią klapę można rozpiąć, aby pomieścić niezbędne dokumenty i inne drobiazgi. Alternatywnie można użyć obszernej górnej części plecaka. Szelki na ramiona są dobrze wyściełana, a tył plecaka mięki i przyjemny. Nie posiada pasa biodrowego. Posiada również solidny górny uchwyt, który pozwala z łatwością go podnieść. Plecak jest lekki i świetnie wygląda. 

VESTA ASPIRE 41 BK

Specyfikacja

 • Wymiary wewn. 225 × 150 × 410 mm 

 • Wymiary zewn. 255 × 220 × 465  mm

 • Dostosowany do zestawu: Lustrzanka cyfrowa/bezlusterkowa, 4-5 obiektywów i wiele akcesoriów
 • Kolor: Szary

 • Waga produktu  770 g
 • Pokrowiec przeciwdeszczowy: Nie
 • Zmieści tablet 9.7" 
 • Miejsce na statyw: Tak
VESTA ASPIRE 41 BK

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard