VANGUARD ALTA PRO 2+ 263CB 100 Statyw

Zestaw statywu ALTA PRO 2+ 263CB 100 wykonany z włókna węglowego łączy lekkie nogi statywu ALTA PRO 2+ 263CT Carbon Fibre z wytrzymałą głowicą kulową Vanguard ALTA BH-100. Lekki z doskonałą ergonomią obsługi!

ALTA PRO 2+ 263CB

Właściwości

 • Głowica Alta BH-100 jest zbudowana ze stopu magnezu, który zapewnia lekką konstrukcję i długotrwałą wytrzymałość
 • System szybkiego zwalniania typu Arca z wbudowaną agrafką
 • 2 osiowa poziomica
 • Anodowana kula środkowa zapewnia niezwykle płynny ruch bez utraty kontroli
 • Alta BH-100 współpracuje z systemem szybkiego zwalniania typu Arca i wbudowanym zabezpieczeniem 
 • 3-sekcyjny lekki statyw z wykonany z włókna węglowego
 • ¼ obrotu blokuje/odblokowuje nóżki z blokadą skrętu
 • Zawiera kolumnę środkową Vanguard Multi-Angle Center (MACC)
 • 4 kąty ustawienia nóg (20°, 40°, 60°, 80°)
 • Gumowe nóżki antypoślizgowe — zdejmij i zastąp opcjonalnymi nóżkami z kolcami (do kupienia osobno)
 • Maksymalny udźwig do 7 kg
ALTA PRO 2+ 263CB

Opis

Zestaw statywu ALTA PRO 2+ 263CB 100 z włokna węglowego łączy lekkie nogi statywu ALTA PRO 2+ 263CT Carbon Fibre z wielokątową kolumną środkową wraz z wytrzymałą głowicą kulową Vanguard ALTA BH-100. Głowica kulowa ALTA BH-100 spodoba się wielu użytkownikom w branży ślubnej, portretowej, akcji i makrofotografii. Głowica ta umożliwia łatwą zmianę pozycji aparatu i szybkie wykonanie zdjęcia.

 

Jego wszechstronny ruch zapewnia niemal nieograniczone pozycjonowanie z panoramowaniem 360° i pochylaniem o 90°. Wbudowany system tarcia pozwala wywierać pewien opór na kulę, dzięki czemu można łatwo pracować z obiektem, jednocześnie wykonując bezproblemowe ruchy aparatu. Płyty QS kompatybilne z ARCA umożliwiają zamontowanie sprzętu na dowolnym przedmiocie, który akceptuje system blokowania w stylu ARCA. Konstrukcja ze stopu magnezu zapewnia lekkość i długotrwałą trwałość!

 

Lekki, kompaktowy i stworzony do fotografowania w plenerze. 3-sekcyjny statyw Alta Pro 2+ 263CT z włókna węglowego jest w stanie udźwignąć do 7 kg. Ten lekki statyw ma ergonomiczną blokadę ¼ ​​obrotu i odblokowywanie obrotowych blokad nóg. Wybór kąta ustawienia nóg w wielu stopniach pozwala na pełną elastyczność, aby osiągnąć maksymalną wysokość 173,2 cm lub w połączeniu z Vanguard MACC można zejść już na wysokość 23 cm.

Zestaw statywu ALTA PRO 2+ 263CB 100 Carbon Fibre jest dostarczany w komplecie ze statywem Alta Pro 2+ 263CT, głowicą kulową Alta BH-100, płytą QS-60V2 ARCA i torbą na statyw. Jeśli masz więcej niż jeden aparat, dodaj kolejną płytkę (QS-60V2), aby płynnie przełączać się między aparatami, obiektywami i statywem!

Dane Techniczne

Długość po złożeniu [cm]: 74

Wysokość maksymalna [cm]: 173,2

Waga [kg]: 2,1

Maksymalne obciążenie [kg]: 7

Materiał wykonania: włókno węglowe

Liczba sekcji: 3

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard