VANGUARD SUPREME 53D Skrzynia zabezpieczająca 

 

Praktycznie niezniszczalne, wytrzymała, twarda skrzynia zabezpieczająca Vanguard Supreme 53D ma wyjątkową i innowacyjną budowę zapewniającą niezrównaną wytrzymałość i trwałość. 

SUPREME 53D

Właściwości

 • Nadaje się do przechowywania maksymalnie 16 obiektywów PRO/korpusów PRO, w zależności od rozmiaru
 • Wodoodporna do głębokości 5 metrów i hermetyczna
 • Uchwyty zamków wzmocnione stalą 
 • Wbudowany uchwyt do toczenia i kółka
 • Automatyczne zawory zwalniające ciśnienie do zmian ciśnienia i wysokości
 • Wytrzymała do 120 kg nacisku zewnętrznego
 • Zdejmowane wewnętrzne przegrody
 • Wbudowane kółka i rączka do ciągnięciaSUPREME 53D

Opis

Praktycznie niezniszczalna, wytrzymała i twarda skrzynia Vanguard Supreme 53D posiada innowacyjne cechy zapewniające niezrównaną wytrzymałość i trwałość. Jest uszczelniona pierścieniami o-ring, wodoodporna do głębokości 5 metrów, hermetyczna i zbudowana tak, aby wytrzymać najbardziej ekstremalne warunki od-40C do 95C. Skrzynie Supreme doskonale nadają się do podróży samolotem dzięki automatycznemu zaworowi wyrównującemu ciśnienie i mogą wytrzymać obciążenie do 120 kg masy zewnętrznej. Antypoślizgowe gumowe nóżki i solidny uchwyt do przenoszenia zapewniają dodatkową trwałość. Grube, szybko zwalniane zatrzaski blokują się na miejscu, a wzmocnione stalą uchwyty zamków doskonale nadają się do stosowania z kłódkami dla zwiększenia bezpieczeństwa. Wnętrze Supreme 53D wyłożone jest gęstą pianką w kształcie heksagonów, która zapewnia wyjątkowe dopasowanie do przechowywania niestandardowego do sprzętu.

SUPREME 53D

Specyfikacja

 • Wymiary wewn. 590 x 450 x 220 mm 

 • Wymiary zewn. 630 x 520 x 240 mm

 • Waga produktu  11,2 kg
 • Maksymalne obciążenie zewnętrzne 120 kg

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard