VANGUARD  2GO 265HAB statyw

Vanguard VEO 3 GO 265HAB to kompaktowy aluminiowy statyw podróżny z głowicą kulową zgodną z Arca-Swiss, nogą, którą można przekształcić w monopod (który może pełnić funkcję kija do selfie), adapterem do smartfona i zdalną migawką Bluetooth, oferujący maksymalną wszechstronność dla aparatów bezlusterkowych, aparatów DSLR, a nawet smartfonów.

2GO 265HAB
2GO 265HAB
2GO 265HAB

Właściwości

 • Składa się do 40,9 cm i waży 1,68 kg, co ułatwia przenoszenie
 • Rozciąga się do 166,4 cm, z maksymalną nośnością do 10 kg
 • Wysuwana do 170 cm noga monopodu jest szybka i łatwa do rozłożenia
 • Kompatybilna z Arca-Swiss głowica kulowa BH-120 z niezależnym zabezpieczeniem 
 • Odwracalna kolumna środkowa
 • Adapter Low-Angle do robienia zdjęć pod małym kątem/makro
 • Trzy łatwe do ustawienia kąty nóg (21°, 50° i 80°) zapewniają maksymalną stabilność w każdym terenie
 • Szybko ustawiane i łatwe w czyszczeniu zamki typu twist
 • Zawiera gumowe i kolczaste nóżki ułatwiające ustawienie na różnych rodzajach terenu
 • Chowany hak, aby zwiększyć wagę dla dodatkowej stabilności
 • Zawiera torbę na statyw
 • Gwint dwustronny umożliwiający łatwe mocowanie głowic z gwintem 1/4” lub 3/8”
 • Zawiera złącze do smartfona o szerokości do 8,6 cm
 • Zdalny wyzwalacz migawki Bluetooth umożliwia używanie nogi monopodu jako kijka do selfie
2GO 265HAB

Opis

VEO 3 GO 265HAB to ultrawysoki 5-sekcyjny aluminiowy statyw podróżny z głowicą kulową zoptymalizowaną do obsługi aparatu o maksymalnej wadze do 10 kg, co czyni go doskonałym towarzyszem dla fotografów z profesjonalnymi zestawami. Aby ułatwić przenoszenie, statyw składa się do zaledwie 40,9 cm i waży 1,7 kg. Zapewnia to stabilną podstawę w łatwym do transportu rozmiarze na każdą podróż, dokądkolwiek się wybierasz. Nie daj się jednak zwieść rozmiarowi. Pomimo swojej przenośności, ten wyposażony w wiele funkcji statyw podróżny stanowi wszechstronne rozwiązanie dla każdego fotografa. Statyw wysuwa się do 166,4 cm, co czyni go idealnym dla tych, którzy potrzebują dodatkowej wysokości.

 

Statyw umożliwia również fotografowanie pod niskimi kątami lub proste zdjęcia makro poprzez odwrócenie 2-sekcyjnej kolumny lub usunięcie głowicy kulowej w celu zamocowania adaptera niskiego kąta (LAA), który jest dołączony. Ta funkcja jest ulepszona dzięki trzem łatwo ustawianym kątom nóg (21°, 50° i 80°), które umożliwiają również ustawienie statywu w celu uzyskania maksymalnej stabilności w każdym terenie. Gdy nie potrzebujesz statywu, możesz zdjąć nogę w kilka sekund i przymocować ją do centralnej kolumny, aby stworzyć monopod, kij do vlogowania lub kijek do selfie.

 

Szybko ustawiane obrotowe blokady nóg pozwalają na rozłożenie statywu w kilka sekund, minimalizując ryzyko przeoczenia ulotnego strzału. Ponadto te blokady nóg zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe do demontażu, czyszczenia i ponownego montażu, co pozwala na ustawienie statywu na plaży lub w brudnych warunkach, mając pewność, że można je z łatwością wyczyścić po powrocie do domu. Statyw jest również wyposażony w gumowe lub kolczaste nóżki, co pozwala wybrać najlepszą konfigurację do warunków. Wietrzny dzień? Nie ma problemu. Wystarczy zamontować torbę na aparat lub dodatkowy ciężarek do wysuwanego haka znajdującego się u podstawy kolumny środkowej.

 

Głowica kulowa BH-102 pozwala na użycie dowolnej płytki szybkozłączki kompatybilnej z Arca-Swiss (w zestawie QS-60 V2). Głowica kulowa BH-102 ma ergonomiczne pokrętło blokujące, które ułatwia blokowanie głowicy, nawet w zimnych i mokrych warunkach, gdzie potrzebne są rękawice. Zawiera również oddzielne zabezpieczenie, dzięki czemu możesz ustawić swój poziom i z łatwością robić panoramiczne zdjęcia 360°. Aby upewnić się, że nie odkręcisz głowicy przez pomyłkę podczas ustawiania strzału, głowica jest przymocowana do środkowej kolumny za pomocą śrub dociskowych, które pozwalają na pewne panoramowanie.

 

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości aparatu w smartfonie, ten zestaw podróżny ze statywem zawiera złącze do dowolnego smartfona o szerokości do 8,6 cm, aby zmaksymalizować stabilność (lub umożliwić używanie monopodu jako kijka do selfie), istnieje również zdalny spust migawki Bluetooth, więc nie musisz dotykać telefonu podczas robienia zdjęcia.

Dane Techniczne

Materiał:  Aluminium

Waga: 1.7 kg

Długość po złożeniu:  40.9 cm

Max wysokość:  166.4 cm

Max udźwig: 10  kg

Ilość sekcji: 5

 

Poznaj markę VANGUARD

Marka Vanguard World powstała w 1986 roku. W ciągu trzydziestu lat firma stała się w światowym liderem produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdziesz monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny, a także lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Każdego dnia setki tysięcy fotografów  i entuzjastów outdooru na całym świecie używa akcesoriów Vanguard.

Alta Sky

Najważniejsza jest pasja

Vanguard tworząc swoje produkty docenia pasję fotografa do odkrywania świata  i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa by fotograf mógł jak najdłużej cieszyć się z przyjemności fotografowania.

Uznanie w branży

Vanguard oferuje znakomitą jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem. Te cechy wraz z rozsądną ceną sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard na rynku.

Vanguard nagrody