VANGUARD ALTA  ACTION 60 Pokrowiec na statyw

 

ALTA RISE 60 to profesjonalny pokrowiec na statyw zaprojektowany tak, aby pasował do zestawu statywu i głowicy Vanguard ALTA PRO (do 60 cm długości).

Właściwości

  • ALTA LINK - złącze do PLECAKÓW ALTA 
  • Wyjątkowo szeroki górny otwór zapewnia szybki i łatwy dostęp z zamontowaną dowolną głowicą statywu
  • Mocne uchwyty do przenoszenia
  • Dwukierunkowy pas do umieszczenia na klatce piersiowej lub do założenia przez ramię
  • Łatwość transportu - chwyć za dowolny uchwyt aby wyjąć go z samochodu
  • Dobrze wyściełany dookoła - Twój sprzęt będzie bezpieczny
  • Jasne wnętrze ułatwia znalezienie rzeczy
  • Wodoodporny materiał na spodzie pokrowca

ALTA ACTION 60

Opis

ALTA ACTION 60 to profesjonalny pokrowiec na statyw, zaprojektowany z myślą o najlepszym dopasowaniu i ochronie statywów i głowic ALTA PRO. Dzięki opływowemu wyglądowi zewnętrznemu i szerokiemu otworowi od góry zapewnia optymalny komfort noszenia oraz szybki i łatwy dostęp.

Pokrowiec ten idealnie pasuje do zestawu statywu i głowicy Vanguard ALTA PRO (do 60 cm długości). Pełny zamek błyskawiczny i zwężający się kształt zapewniają, że nie tracisz czasu, gdy spieszysz się z pakowaniem. Duża płaska kieszeń wewnętrzna jest idealna do przechowywania płyty statywu, śrubokrętu oraz innych narzędzi. W kieszeni znajduje się również pasek łączący z plecakiem ALTA LINK.

 

ALTA ACTION 60 wygodnie nosi się dzięki zintegrowanemu dwukierunkowemu paskowi na ramię, który idealnie dopasowuje się do noszenia na klatce piersiowej lub po prostu pasuje na ramię. Dwa mocne uchwyty do przenoszenia zapewniają optymalną równowagę i pomagają utrzymać stabilność podczas przenoszenia sprzętu. Inteligentny dwuwarstwowy uchwyt dolny sprawia, że ​​wkładanie i wyjmowanie statywu z bagażnika samochodu jest proste i intuicyjne.

Dzięki ALTA LINK, masz możliwość noszenia statywu i głowicy ALTA PRO w pokrowcu na statyw ALTA ACTION wraz z plecakiem ALTA RISE lub ALTA SKY.

ALTA ACTION 60
ALTA ACTION 60

Dane Techniczne

Kolor: Czarny

Wymiary wewnętrzne: 600 x 140 x 100 mm

Wymiary zewnętrzne: 615 x 150 x 110 mm

Waga: 300g

Kieszenie zewnętrzne: Tak

Materiał wodoodporny:  Nie

Przegrody wewnętrzne:  Nie

Przeznaczenie: Statyw

Materiał wykonania:  Poliester

 

ALTA ACTION 60

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard