VANGUARD VEO RANGE T 45M Plecak beżowy

Plecak VEO Range Tactic 45M został zaprojektowany, aby zaoferować fotografom, którzy chcą nosić lustrzankę / większy aparat bezlusterkowy, 4-5 obiektywów (do 200 mm f / 2.8), 13-calowy laptop i statyw.  

Właściwości

 • Zabierz go wszędzie - spełnia ograniczenia dotyczące bagażu większości linii lotniczych i rozmiarów samolotów *
 • Łatwy dostęp - dostęp z tyłu, szybki dostęp z boku i możliwość ustawienia dostępu z przodu z góry
 • Taśmy zewnętrzne - do zamocowania tego, co jest niezbędne w podróży
 • Sekcja Daypack - można ustawić na przedmioty codziennego użytku lub na więcej sprzętu fotograficznego
 • Wiele kieszeni - na wszystkie drobiazgi potrzebne do wykonania zadania
 • Wygodne - dobrze wyściełany ergonomiczny system uprzęży i ​​wyściełany tył z przepływem powietrza
 • Łatwe otwieranie - dzięki masywnym suwakom, które ułatwiają otwieranie, nawet w rękawiczkach
 • Zachowaj suchość - wysokiej jakości wodoodporny materiał z dodatkową uszczelnioną szwem osłoną przeciwdeszczową
VEO RANGE T 45M BG

Plecaki serii VEO Range T

Plecak VEO Range Tactic 45M jest przeznaczony dla fotografów, którzy chcą nosić lustrzankę cyfrową/aparat bezlusterkowy, do 5 obiektywów (do 200 mm f/2,8), lampę błyskową, 13-calowy laptop i statyw. Torba oferuje maksymalną wszechstronność dzięki konfigurowalnej wewnętrznej i zewnętrznej taśmie. Na górze plecaka znajduje się również wyjmowana część plecaka na rzeczy osobiste lub dodatkowy zestaw aparatu.

 

Jeśli chcesz zmienić go w plecak codzienny po p rostu  usuń wewnętrzne przegrody. Na zewnątrz znajduje się wiele pasków parcianych z przodu i po bokach, które można wykorzystać do mocowania innych akcesoriów. Na przykład użyj standardowej kieszeni na stopę statywu, która w połączeniu z dołączonymi górnymi paskami umożliwia noszenie statywu z boku lub z przodu, aby zapewnić lepszą równowagę. Ten plecak jest również wyposażony w zdejmowany uchwyt na butelkę, który można przymocować do taśmy. Jest też wiele kieszeni na karty SD, kable i inne akcesoria, których możesz potrzebować podczas sesji. Obejmuje to kieszeń na każdym pasku biodrowym, która umożliwia przechowywanie niezbędnych rzeczy pod ręką, takich jak przekąski, zapasowe karty SD czy baterie do aparatu.

 

Vanguard VEO Range T45M pozwala wybrać rodzaj dostępu, którego potrzebujesz. Ciesz się pełnym dostępem do aparatu i obiektywów z tyłu, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w podróży. Po całkowitym otwarciu możesz dopasować wnętrze do swoich potrzeb. Aby uzyskać szybki dostęp do aparatu w podróży, skorzystaj z bocznego otworu. Możesz również wyjąć komorę plecaka i ustawić plecak, aby uzyskać dostęp od góry. Ten plecak ma grube, teksturowane zamki błyskawiczne, które ułatwiają chwytanie i otwieranie, nawet w zimnych i mokrych warunkach lub w rękawiczkach.

 

Przy wymiarach zewnętrznych zaledwie 30 x 19 x 49 cm i wadze 1880g, ten plecak nadaje się do użytku jako bagaż podręczny w prawie każdej linii lotniczej, ale nadal zalecamy skontaktowanie się z linią lotniczą w celu upewnij się, że zasady i przepisy mogą ulec zmianie bez ostrzeżenia.

 

Plecak posiada również wyściełany i wygodny system szelek naramiennych z regulowanym paskiem na klatkę piersiową, górne paski do ciasnego naciągania góry i wyściełany pas biodrowy; plus wyściełany tył jest zaprojektowany do przepływu powietrza. Pozwala to na wygodne noszenie zestawu przez dłuższy czas w najtrudniejszym terenie. Ten plecak jest dobrze wyściełany, aby chronić Twój sprzęt. Dodatkowo wykonany jest z wodoodpornego materiału z uszczelnionym szwem i pokrowcem przeciwdeszczowym.

 

W przypadku zestawów bezlusterkowych rozważ model VEO Range T 37M, który może pomieścić do 5 obiektywów.

W przypadku profesjonalnych zestawów DSLR z uchwytami rozważ VEO Range T 48, który może pomieścić do 9 obiektywów, do 400 mm f/2,8. 

VEO RANGE T 45M BG
VEO RANGE T 45M BG
VEO RANGE T 45M BG
VEO RANGE T 45M BG
VEO RANGE T 45M BG
VEO RANGE T 45M BG

SPECYFIKACJA

 • Dostęp do kamery - z tyłu i z boku (można również skonfigurować dostęp z góry)
 • Odpowiedni do - lustrzanek cyfrowych / większych, 4-5 obiektywów (do 200 mm f / 2.8), lampy błyskowej i Laptopa / Tabletu 13 "Laptop
 • Uchwyt na statyw - Tak
 • Może być bagażem podręcznym - Tak
 • Wymiary zewnętrzne - 30 x 19 x 49 cm
 • Wymiary wewnętrzne - 28 x 13 x 45 cm
 • Waga - 1880g
 • Pokrowiec przeciwdeszczowy - w zestawie
 • Odpowiedni dla bezlusterkowców - Tak
 • Nadaje się do lustrzanki cyfrowej - Tak
 • Gwarancja 2 lata
 • Kolor - beżowy
 • Akcesoria -  Odpinana kieszeń na statyw i zdejmowany uchwyt na butelkę


   
   
   
   
VEO RANGE T 45M BG

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem, a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard