XTORM  Ergonomiczna podstawka pod laptopa Riser

Model XXWR01 to najnowszy produkt serii WORX. Wszystkie akcesoria z tej linii mają za zadanie poprawić komfort pracy w środowisku biurowym i domowym. Wysoka jakość wykonania i uniwersalne zastosowanie produktów pozwala na efektywne wykorzystanie ich w codziennych obowiązkach. 

Właściwości

  • Podstawka  wykonana jest  z wysokiej jakości stopu metalu, który zapewnia mocne i stabilne podparcie laptopa.
  • W zestawie z produktem dołączone jest etui, które ułatwi jego przechowywanie i transport w torbie lub plecaku.
  • Konfiguracja tej podstawki pod laptopa jest bardzo prosta. Po prostu rozłóż ją i podnieś do pozycji, w której chcesz mieć laptopa.

  • Podpórka ma 8 różnych pozycji do wykorzystania, więc zawsze znajdzie się taka, która pasuje do Twojego miejsca pracy.

  • Ponieważ przedmioty takie jak te są często używane na co dzień, zwłaszcza podczas zmiany miejsca pracy, zwracamy szczególną uwagę na materiały i jakość wykonania.  Riser jest wykonany ze stopu metalu, który  lekki  i wytrzymały. 

Dane Techniczne:

Waga :            220 g  

Wymiary:     26,8 x 6 x 2 cm

Dodatkowa  zawartość : Instrukcja obsługi

                        

 

 

SolidBLUEZo3.jpg


Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.