VANGUARD Alta FLY 62T Torba typu trolley

ALTA FLY 62T to wszechstronny torba, w której można transportować nie tylko sprzęt fotograficzny, ale również rzeczy osobiste. Przy maksymalnej pojemności w torbie zmieszczą się 1 - 2 body, 7 – 11 obiektywów, lampa błyskowa i akcesoria lub dron z niezbędnymi dodatkami. Wewnątrz znajdują się dedykowane przegrody na laptop 17” i tablet. Dodatkowo istnieje możliwość przymocowania statywu.

 Alta FLY 62T

Właściwości

 • Dzięki swojej wszechstronności w ALTA FLY 62T zmieści się nie tylko sprzęt fotograficzny, ale także codzienny ekwipunek.

 • Torba posiada 3 poziomowy system zabezpieczeń, dzięki temu doskonale chroni zawartość.

 • Odpowiednia wyściółka zapewnia ochronę sprzętu.

 • Dedykowane przegrody wewnętrzne umożliwiają transportowanie drona wraz z akcesoriami.

 • Dzięki jasnemu wnętrzu w szybki sposób można znaleźć niezbędne przedmioty.

 • Kieszenie i wewnętrzne organizatory zapewnią porządek wewnątrz torby.

 • Wewnątrz ALTA FLY 62T  znajdują się dedykowane komory, które pomieszczą laptop 17” oraz tablet.

 • Podwójny wysuwany uchwyt i wzmocnione przednie nóżki zapewniają stabilność. Posiada również mocne uchwyty z góry i z boku, które ułatwią przenoszenie.

 • Po wyjęciu wewnętrznych przegród torba zmienia się klasyczną walizkę.

 • Torba posiada kilka opcji przymocowania statywu, dzięki systemowi ALTA LINK.

 • Pokrowiec przeciwdeszczowy gwarantuje ochronę podczas złych warunków atmosferycznych.

 Alta FLY 62T
 Alta FLY 62T

Dane Techniczne

Wysokość zewnętrzna: 66cm
Długość zewnętrzna: 44.5 cm
Głębokość zewnętrzna: 28 cm
Masa: 5.1 kg
Materiały: Poliester
Gwarancja: 1 rok

ALTA FLY 62T

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard