VANGUARD VESTA TT1 MINI Statyw biały

Aluminiowy statyw stołowy VESTA TT1 w kolorze białej perły z uchwytem na smartfona to mały ergonomiczny, stabilny statyw stołowy, który może pomieścić smartfony i kamery o wadze do 2 kg.

VESTA TT1 MINI WP
VESTA TT1 MINI WP

Właściwości

  • Mała ergonomiczna głowica kulowa o mocowaniu 1/4”-20
  • W komplecie uchwyt na smartfona do telefonów o wysokości 8,7 cm
  • Unikalny system rozstawiania nóg zaprojektowany do rozkładania lub składania wszystkich nóg jednym ruchem
  • Antypoślizgowe gumowe nóżki
  • Maksymalny udźwig do 2 kg

Opis

Aluminiowy statyw stołowy VESTA TT1 w kolorze białej perły z uchwytem na smartfona. Jest mały, ergonomiczny oraz stabilny. Może pomieścić smartfony, sprzęt sport optics i kamery o wadze do 2 kg. Unikalny system rozkładania nóg pozwala na szybkie rozkładanie i składanie nóg jednym ruchem. Ustaw TT1 na stole i działaj. Możesz również użyć go, jako ręcznego stabilizatora aparatu, po prostu podłączając smartfon, mały aparat bezlusterkowy (CSC) lub małą lekką lustrzankę cyfrową. Dzięki temu statywowi twoje nagrania cechować się będą mniejszą ilością drgań, co za tym idzie lepszą jakością wideo i zdjęć! Użyj tego małego, łatwego w transporcie statywu stołowego, aby oglądać ulubione zdjęcia, filmy lub klipy wideo w podróży. Trzymaj uchwyt na smartfona na statywie lub używaj go samodzielnie dzięki wbudowanej małej podstawce.

VESTA TT1 MINI WP

Dane Techniczne

Rodzaj statywu:  Statyw stołowy

Gwint przyłączeniowy do głowicy statywu: 1/4

Do użytku z telefonami o wysokości max. 8,7 cm

Max. wysokość statywu: 15 cm

Min. wysokość statywu: 10 cm

Maksymalne obciążenie: 2 kg

Waga: 155 g

Kolor: Biała perła

 

 

 

VESTA TT1 MINI WP

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard