VANGUARD ALTA BH-300 Głowica Statywu

Głowica kulowa ALTA BH-300, to wielofunkcyjna głowica kulowa z precyzyjną kontrolą. Dzięki udźwigowi 30 kg możesz założyć, że Twój sprzęt zawsze pozostanie stabilny. Posiada oddzielne pokrętło blokujące, pokrętło tarcia i pokrętło do panoramowania, dzięki czemu urządzenie może dostosować się do Twojego stylu pracy.

Właściwości

  • 4 niezależne pokrętła blokujące (blokada kulowa Easy Grip, pokrętło blokady panoramowania, pokrętło blokady aparatu QS, pokrętło blokady regulacji tarcia)
  • Szybkie intuicyjne pozycjonowanie - skonfiguruj swoje ustawienie w kilka sekund
  • Solidna konstrukcja - wykonana z lekkiego aluminium lotniczego, które zapewnia długotrwałą wydajność
  • Precyzyjne wyrównanie -dwu osiowa poziomica
  • Podwójne zabezpieczenie Twojego sprzętu - wykorzystuje system szybkiego zwalniania „Arca-Swiss” z wbudowanym chowanym kołkiem zabezpieczającym umieszczonym na górze płyty montażowej głowicy. 
  • Quick Shoe- QS-60V2 38mm uniwersalna płytka kompatybilna z Arca.
  • Kompatybilny ze wszystkimi głowicami kulowymi serii Vanguard BH i wieloma innymi głowicami.
ALTA BH-300

Opis

Głowica kulowa ALTA BH-300, to wielofunkcyjna głowica kulowa z precyzyjną kontrolą. Dzięki udźwigowi 30 kg Twój sprzęt zawsze pozostanie stabilny. Głowica kulowa ma oddzielne pokrętło blokujące, pokrętło tarcia i pokrętło do panoramowania, dzięki czemu urządzenie może dostosować się do Twojego stylu pracy. Większość fotografów lubi głowice kulowe, zwłaszcza podczas robienia zdjęć portretowych, prac studyjnych, scenicznych oraz prac, które nie wymagają dokładności technicznej. Ta głowica kulowa z łatwością zabezpieczy większe aparaty z długimi obiektywami, takimi jak 70-200 mm i 180 do 400 mm. Uniwersalna płytka kompatybilna z Arca wbudowana w złącze zabezpieczające zapewnia podwójne zabezpieczenie na wypadek przypadkowego zwolnienia aparatu.

 

Piłka posiada oksydowaną, anodowaną powierzchnię, która zapewnia płynny ruch i pomaga chronić ją przed zarysowaniami. Zapewnia to płynną pracę głowicy kulowej przez wiele lat. Wszystkie te korzyści wraz z doskonałą gwarancją zapewniają, że głowica Vanguard będzie służyła przez wiele lat.

Dane Techniczne

Kolor: Szary

Wysokość: 119mm

Maksymalny udźwig: 30 kg

Obrót panoramiczny: Tak

Blokada panoramowania: Tak

Szybkie uwalnianie: Tak

Oddzielna blokada przesuwania: Tak

Zakres ruchu: -90° do +38°

Waga: 0,61 kg

ALTA BH-300

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard