VANGUARD VEO SELECT 43RB Plecak Czarny

 

VEO SELECT 43RB to stylowy, zwijany plecak, który mieści 1-2 lustrzanki cyfrowe lub aparaty bezlusterkowe/CSC/hybrydowe, 3-4 obiektywy (do 70-200 mm f/2,8), lampę błyskową, akcesoria i tablet 10,5”. Posiada system do noszenia statywu VEO TRIPOD LINK oraz  elastyczną i przestronną górną komorę do przechowywania wszystkich potrzebnych dodatków.

VEO SELECT 43RB BK
VEO SELECT 43RB BK
VEO SELECT 43RB BK

Właściwości

 • Elastyczny i kompaktowy z dodatkową przestrzenią zwijaną
 • Łatwy, pełny dostęp z przodu i wyjątkowo szerokie otwarcie do górnej komory
 • Wygodne noszenie dzięki ergonomicznym plecom i uprzężom zapewniającym przepływ powietrza
 • Zawsze chroniony i dobrze wyściełany dookoła
 • Jasne wnętrze ułatwia znalezienie rzeczy
 • Dbaj o dobrą organizację dzięki dedykowanym kieszeniom na wszystkie niezbędne rzeczy
 • Bezpieczny zamek na całej długości oraz zamknięcie „zwijane i zapinane”
 • Bezpieczna i zabezpieczona tylna kieszeń na dokumenty podróżne i portfel
 • Mieści tablet do 10,5"
 • Zawiera system do noszenia statywu VEO TRIPOD LINK
 • Wodoodporny i odporny na zarysowania materiał na spodzie
 • W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy o całkowitym pokryciu

Opis

VEO SELECT 43RB to stylowy, zwijany plecak z pełnym otwarciem z przodu do komory na sprzęt oraz elastyczną, szeroko otwieraną górną częścią na inne przedmioty i akcesoria. Plecak ten jest idealny dla fotografów, którzy chcą nosić jak najwięcej, a jednocześnie mają na sobie niewielki, ale stylowy dodatek modowy, który nie krzyczy „Jestem torbą na aparat!”

 

Przyjazny wygląd 43 RB dobrze komponuje się z jego wytrzymałą ochroną. Plecak otwierany z przodu jest łatwy do skonfigurowania dzięki wielu przegrodom, które mogą zabezpieczyć 2 lustrzanki cyfrowe lub lustrzanki bezlusterkowe/CSC/hybrydowe, 3-4 dodatkowe obiektywy, lampę błyskową i akcesoria. Komora zwijana jest idealna do przechowywania codziennych potrzebnych rzeczy, a strategicznie rozmieszczone kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne pomagają uporządkować wszystkie inne przedmioty. Ochronny rękaw na panelu otwieranym z przodu mieści tablet o przekątnej do 10,5 cala, a przednia kieszeń zapinana na zamek na całej długości może służyć do przechowywania notebooka lub nawet dodatkowego tabletu. Dwie kieszenie po bokach rozszerzają się, aby zmieścić butelkę z wodą lub umieścić statyw, a ukryta tylna kieszeń umożliwia przechowywanie ważnych rzeczy, takich jak portfel lub dokumenty podróżne, blisko ciała.

 

Wszystkie plecaki Vanguard VEO SELECT zapewniają wszechstronną ochronę - dzięki doskonałej konstrukcji torby, wytrzymałym materiałom i solidnym przegródkom. Plecak pozostanie zawsze suchy i w gotowości dzięki wzmocnionemu, odpornemu na wodę i zarysowania materiałowi Vanguard na spodzie torby, wzmocnionemu przez nasz całkowicie zakrywający pokrowiec przeciwdeszczowy. VEO SELECT 43RB ma bardzo wygodne, ergonomiczne plecy i uprząż, a podczas podróży po prostu łączy się z uchwytem bagażu na kółkach i zmniejsza ciężar. Dodatkowo wygodny uchwyt pozwala zawiesić torbę na haczyku. Dostępny w dwóch stonowanych wersjach kolorystycznych: czarnej i zielonej

VEO SELECT 43RB BK
VEO SELECT 43RB BK

Specyfikacja

 • Wymiary Wewnętrzne - 31 X 20,5 X 47 CM

 • Wymiary Zewnętrzne - 23 X 12,5 X 42 CM

 • Kolor : Czarny

 • W zestawie: Pokrowiec przeciwdeszczowy

 • Waga produktu 1,25 kg
 • Maksymalne obciążenie 7,5 kg
VEO SELECT 43RB BK

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard