VANGUARD SUPREME 46F Skrzynia zabezpieczająca 

 

Praktycznie niezniszczalne, wytrzymała, twarda skrzynia zabezpieczająca Vanguard Supreme 46F ma wyjątkową i innowacyjną budowę zapewniającą niezrównaną wytrzymałość i trwałość. 

SUPREME 46F

Właściwości

  • Wodoodporna i hermetyczna - do głębokości 5 metrów
  • Dwa poziomy przechowywania
  • Wnętrze z wysokiej gęstości pianki w kształcie heksagonów
  • Wzmocnione uchwyty zamków stalą 
SUPREME 46F

Opis

Praktycznie niezniszczalne, wytrzymała, twarda skrzynia zabezpieczająca Vanguard Supreme 46F ma wyjątkową i innowacyjną budowę zapewniającą niezrównaną wytrzymałość i trwałość. Uszczelniana jest pierścieniami o-ring, wodoodporna do głębokości 5 metrów, hermetyczna i zbudowana tak, aby wytrzymać najbardziej ekstremalne warunki od -40C do 95C. Skrzynie Supreme doskonale nadają się do podróży samolotem dzięki automatycznemu zaworowi wyrównującemu ciśnienie i mogą wytrzymać obciążenie do 120 kg masy zewnętrznej. Antypoślizgowe gumowe nóżki i solidny uchwyt do przenoszenia zapewniają dodatkową trwałość. Grube, szybko zwalniane zatrzaski blokują się na miejscu, a wzmocnione stalą uchwyty zamków doskonale nadają się do stosowania z kłódkami dla zwiększenia bezpieczeństwa. Wnętrze Supreme 46F posiada wysokiej gęstości piankę w kształcie heksagonów, która zapewnia wyjątkowe dopasowanie nawet dla niestandardowego sprzętu. Koła i przedłużona rączka sprawiają, że podróżowanie ze sprzętem jest wygodne i łatwe.

SUPREME 46F

Specyfikacja

  • Wymiary wewn. 480 x 370 x 200 mm 

  • Wymiary zewn. 515 x 435 x 220 mm

  • Waga produktu  6,8 kg
  • Maksymalne obciążenie zewnętrzne 120 kg

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard