VANGUARD Supreme 37F Skrzynia zabezpieczająca

Praktycznie niezniszczalna i wytrzymała walizka 37F z serii Supreme wyposażona jest w unikalne cechy.

Supreme 37F

Właściwości

  • Uszczelniona, wodoodporna (do głębokości 5 metrów).

  • Potrafią wytrzymać ekstremalne warunki (-40°C do 95°C).

  • Doskonałe w podróży samolotem, posiadają automatyczną stabilizację ciśnienia i mogą wytrzymać nacisk do 120 kg.

  • Stabilność zapewniają antypoślizgowe gumowe stopki.

  • Wyściełany uchwyt gwarantuje komfort przenoszenia.

  • Wytrzymałe zamki współgrają z metalowymi osłonami.

  • Dla dodatkowej ochrony, można korzystać z kłódek.

  • Walizka Supreme 37F wyściełana jest heksagonalną gąbką dla jeszcze lepszej ochrony przewożonego sprzętu. Gąbkę można ułożyć w dowolnej konfiguracji.

Supreme 37F

Dane Techniczne

Wysokość zewnętrzna: 41.5 cm
Długość zewnętrzna: 32.5 cm
Głębokość zewnętrzna: 19.5 cm
Masa: 3.9 kg

Supreme 37F

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard