VANGUARD ALTA PH-32 Głowica Statywu

Głowic statywu Vanguard ALTA PH-32 jest bardzo lekka, waży zaledwie 0,68 kg i wytrzymuje do 5 kg udżwigu. ALTA PH-32 posiada zakres przechyłu przedniego od +90° do -60° oraz zakres przechyłu bocznego od +90° do -30°. Dzięki poręcznym i szybkim uchwytom teleskopowym oraz systemowi szybkiego zwalniania kompatybilnemu z „Arca-Swiss” będziesz się świetnie bawić podczas komponowania idealnego ujęcia.

Właściwości

  • Duże ergonomiczne uchwyty teleskopowe zapewniają precyzyjne i płynne ruchy
  • Super szybka konfiguracja – system blokowania skrętu uchwytu gwarantuje szybką i pełną kontrolę nad sprzętem
  • Wykonanie z aluminium lotniczego, które zapewnia lekkość i trwałość
  • Poziomica do precyzyjnego, a nawet panoramicznego fotografowania i filmowania
  • Gładki mechanizm panoramowania
  • Maksymalny udźwig  5 kg
  • Kompatybilny z systemem szybkiego zwalniania "Arca-Swiss" 
  • Podstawa głowicy - 55 mm, w szybkozłączce zastosowano śrubę z popularnym gwintem 1/4 cala natomiast głowica posiada  otwór mocujący do statywu o średnicy 3/8 cala .
ALTA PH-32

Opis

Vanguard ALTA PH-32 jest skonstruowana przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i procesów produkcyjnych, aby zagwarantować doskonałą jakość. ALTA PH-32 oferuje fantastyczną ergonomię i precyzję, dzięki niezależnej kontroli kierunków. Głowica umożliwia obracanie aparatem w poziomie w zakresie 360°. Głowicę można przechylać w płaszczyźnie pionowej w zakresie od -30° do +90° i w poziomie w zakresie +90° do -60°, co jest idealne do wykonywania portretów lub pionowych krajobrazów. Zastosowanie 2 poziomic ułatwia precyzyjne ustawienie kadru zarówno w pionie jak i poziomie. Ma to znaczenie   szczególnie przy zdjęciach przeznaczonych do tworzenia panoram. Płynny mechanizm gwarantuje płynne robienie zdjęć, które jest kluczowe w zastosowaniach wideo lub do obserwacji. Długości uchwytów można wydłużyć lub zwinąć, aby dopasować je do zmieniających się potrzeb i preferencji. Zwiększona wydajność obejmuje: trwałą aluminiową obudowę; kontrolę tarcia i system blokowania na pionowych i bocznych rękojeściach przechyłu; unikalny przycisk funkcji szybkiej panoramy do łączenia zdjęć panoramicznych i skalę obrotu 360° na podstawie, aby zapewnić idealne dopasowanie; jedną poziomicę do dokładnej regulacji fotografii panoramicznej 360° lub filmowania; wbudowany zaczep zapobiegający przypadkowemu uwolnieniu aparatu; i QS-60 V2 uniwersalna płytka 38mm kompatybilna z Arca ze śrubą 1/4” D-ring, dzięki czemu jest kompatybilna z dowolnym systemem szybkiego zwalniania typu "Arca-Swiss". 

Dane Techniczne

Kolor: Szary

Wysokość: 130mm

Maksymalny udźwig: 5 kg

Obrót panoramiczny: Tak

Blokada panoramowania: Tak

Szybkie uwalnianie: Tak

Oddzielna blokada przesuwania: Tak

Zakres ruchu: +90° do -60°

Typ głowicy: Kompatybilny z Arca-Swiss

Waga: 680 g

ALTA PH-32

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard