VANGUARD Alta Sky 45D Plecak fotograficzny

ALTA SKY 45D to wszechstronny plecak, w którym można transportować nie tylko sprzęt fotograficzny, ale również rzeczy osobiste. Jego innowacyjne wnętrze z podziałem w proporcji 1/3 do 2/3 oraz uniwersalna konfiguracja umożliwiają dostosowanie środka do swoich potrzeb. Przy maksymalnej pojemności w plecaku zmieści się lustrzanka cyfrowa wraz z obiektywem (do 70-200 mm, f/2.8), 2 – 3 dodatkowe obiektywy, lampa błyskowa i akcesoria, a także bezlusterkowiec z dołączonym obiektywem. Wewnątrz znajduje się dedykowana przegroda na laptop 13” lub tablet.

 

Alta Sky 45D
Alta Sky 45D

Właściwości

 • Dzięki swojej wszechstronności w Alta Sky 45D zmieści się nie tylko sprzęt fotograficzny, ale także codzienny ekwipunek.

 • Ergonomiczne szelki, plecy wykonane z oddychającego materiału oraz pas biodrowy zapewnią wygodę i komfort noszenia.

 • Plecak zamykany jest na zamki błyskawiczne znajdujące się na dole, u góry i po bokach, co pozwoli na szybki dostęp do zawartości.

 • Dzięki zewnętrznemu systemowi mocowania do plecaka można przymocować drona.

 • Jasne wnętrze ułatwia znalezienie niezbędnych przedmiotów.

 • Dedykowane kieszenie i wewnętrzne organizatory zapewnią porządek wewnątrz plecaka.

 • Boczne kieszenie na butelki umożliwiają szybki dostęp do wody.

 • Wewnętrzna kieszeń na smartfon posiada dedykowany otwór na słuchawki, dzięki czemu można swobodnie słuchać muzyki bez wyciągania urządzenia z plecaka.

 • Wewnątrz Alta Sky 45D  znajduje się dedykowana przegroda, która pomieści laptop 13” lub tablet.

 • Plecak posiada kilka opcji przymocowania statywu.

 • Pokrowiec przeciwdeszczowy gwarantuje ochronę podczas złych warunków atmosferycznych.

Dane Techniczne

Wysokość zewnętrzna: 49.5 cm
Długość zewnętrzna: 31 cm
Głębokość zewnętrzna: 23 cm
Masa: 2.2 kg
Materiały: Poliester
Gwarancja: 1 rok

Alta Sky 45D

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard