VANGUARD Alta Sky 51D Plecak fotograficzny

ALTA SKY 51D to wszechstronny plecak, w którym można transportować nie tylko sprzęt fotograficzny, ale również rzeczy osobiste. Jego innowacyjne wnętrze z podziałem w proporcji 1/3 do 2/3 oraz uniwersalna konfiguracja umożliwiają dostosowanie środka do swoich potrzeb. Przy maksymalnej pojemności w plecaku zmieszczą się 1-2 lustrzanki cyfrowe wraz z obiektywami (do 70-200mm f/2.8), 3 – 4 dodatkowe obiektywy, lampa błyskowa i akcesoria lub dron wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem oraz bezlusterkowiec z dołączonym obiektywem. Wewnątrz znajduje się dedykowana przegroda na laptop 15” lub tablet. ALTA SKY 51D jest zwycięzcą nagrody Red Dot Award 2017.

Alta Sky 51D

Właściwości

  • Dzięki swojej wszechstronności w ALTA SKY 51D zmieści się nie tylko sprzęt fotograficzny, ale także codzienny ekwipunek.

  • Ergonomiczne szelki, plecy wykonane z oddychającego materiału oraz pas biodrowy zapewnią wygodę i komfort noszenia.  

  • Plecak zamykany jest na zamki błyskawiczne, które zapewniają pełne otwieranie z tyłu, dostęp z boku i góry, co pozwoli na szybki wgląd do zawartości.

  • Specjalne wkładki umożliwiają bezpieczne transportowanie drona wewnątrz plecaka.

  • Dzięki jasnemu wnętrzu w szybki sposób można znaleźć niezbędne przedmioty.

  • Dedykowane kieszenie i wewnętrzne organizatory zapewnią porządek wewnątrz plecaka.

  • Boczne kieszenie na butelki umożliwiają szybki dostęp do wody.

  • Wewnętrzna kieszeń na smartfon posiada dedykowany otwór na słuchawki, dzięki czemu można swobodnie słuchać muzyki bez wyciągania urządzenia z plecaka.

  • Wewnątrz ALTA SKY 51D znajduje się dedykowana przegroda, która pomieści laptop 15” lub tablet.

  • Plecak posiada kilka opcji przymocowania statywu, dzięki czemu można wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób transportu.

Dane Techniczne

Wysokość zewnętrzna: 56.5 cm
Długość zewnętrzna: 37 cm
Głębokość zewnętrzna: 26 cm
Masa: 2.92 kg
Materiały: Poliester
Gwarancja: 1 rok

Alta Sky 51D

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem, a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Vanguard nagrody