VANGUARD VEO SELECT 37 BRM plecak czarny

 

VEO SELECT 37BRM to wyjątkowo kompaktowy i wszechstronny plecak, który mieści aparat bezlusterkowy/CSC/hybrydowy z dołączonym obiektywem, 2-3 obiektywy, lampę błyskową, akcesoria i tablet 9,7”. Dodatkowo posiada miejsce na statyw lub monopod VEO. Pełny dostęp z tyłu i szybki dostęp z prawej/lewej strony. Możliwość zamiany w plecak codzieny po wyjęciu przegród wenętrznych.

VEO SELECT 37 BRM BK
VEO SELECT 37 BRM BK
VEO SELECT 37 BRM BK

Właściwości

 • Najwyższa wszechstronność - zmieścić cały sprzęt, a w razie potrzeby zamienisz plecak w plecak codzienny
 • Wielofunkcyjny szybki dostęp - pełny dostęp z tyłu, z lewej/prawej strony i od góry
 • Wygodne przenoszenie - wyściełany tył i pasek z przepływem powietrza
 • Dobrze wyściełany dookoła
 • Jasne wnętrze ułatwia znalezienie rzeczy
 • Dobrze zorganizowany - dedykowane kieszenie na wszystkie niezbędne rzeczy
 • Bezpieczne przechowywanie - zabezpieczona tylna kieszeń na dokumenty podróżne i portfel
 • Mieści tablet o przekątnej do 9,7 cala
 • VEO TRIPOD LINK - system nośny do statywu
 • Wykonany z wodoodpornego materiału i odporny na zarysowania materiał na spodzie
 • Dodatkowo osłona przeciwdeszczowa
VEO SELECT 37 BRM BK

Opis

VEO SELECT 37 BRM to plecak zmieniający się bez wysiłku z pełnego plecaka otwieranego od tyłu w plecak z dostępem dla osób prawo- lub leworęcznych. Skorzystaj z łatwego dostępu od góry do aparatu z dłuższym obiektywem, gdy pracujesz z pełną konfiguracją sprzętu. Smukły, opływowy wygląd jest połączony z wytrzymałą ochroną, a plecak z łatwością zabezpieczy aparat bezlusterkowy/CSC/hybrydowy z zamocowanym obiektywem, 2-3 dodatkowe obiektywy, lampę błyskową i akcesoria. Początkowy układ przegródek jest skonfigurowany jako plecak na co dzień, z dostępem do górnej trzeciej części przez zapinany na zamek otwór. Jednak przegrody można łatwo skonfigurować w celu pełnego wykorzystania przechowywania sprzętu i wygodnego dostępu od góry dla aparatu z zamocowanym teleobiektywem. Korzystaj z wielu przegród i punktów dostępu, aby zawsze mieć swój sprzęt dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz.

 

Strategicznie rozmieszczone kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne ułatwiają uporządkowanie wszystkich innych niezbędnych rzeczy. Wsuń tablet 9,7 cala do osłony ochronnej na tylnym panelu otwieranym. Zapinana na zamek przednia kieszeń na całej długości może służyć do przechowywania notebooka, a nawet dodatkowego tabletu. Oprócz dwustronnych punktów dostępu, rozkładana kieszeń na statyw/butelkę z wodą rozwija się, aby sprytnie wykorzystać nieużywaną stronę. Ukryta tylna kieszeń umożliwia przechowywanie cennych przedmiotów, takich jak portfel lub dokumenty podróżne, blisko ciała.

 

Ciesz się wszechstronną ochroną dzięki doskonałej konstrukcji torby, wytrzymałym materiałom i solidnym przegródkom. Dzięki wzmocnionemu wodoodpornemu i odpornemu na zarysowania materiałowi Vanguard na spodzie, a także całkowicie zakrywającej osłonie przeciwdeszczowej, plecak zawsze będzie suchy i gotowy do użytku. VEO SELECT 37 BRM jest wyposażony w niezwykle wygodne, ergonomiczne plecy i szelki z przepływem powietrza oraz posiada opcję łączenia z bagażem podręcznym. Posiada również wygodny uchwyt do zawieszenia torby na haczyku lub chwycenia w podróży.

Specyfikacja

 • Wymiary wewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 280 x 175 x 390 

 • Wymiary zewn. (szer. x wys. x gł.) [mm]: 255 x 115 x 370

 • Kolor: Czarny

 • Maksymalne obciążenie 4,2 kg
 • Waga 1,08 kg
 • W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard